Školenie v interstuhl

Minulý týždeň sme strávili tri dni v Nemecku, v sídle firmy interstuhl. Boli sme sa pozrieť na výrobné procesy stoličiek a zároveň sme absolvovali školenie o produktoch. Celé tri dni nás sprevádzala pani Zsuzsanna Varga, ktorá má na starosti medzinárodné aktivity firmy interstuhl.

Po príchode nás zobrala na niekoľkohodinovú exkurziu po hlavných častiach továrne a my sme mohli vidieť ako funguje precízna, nemecká výroba v praxi. Celá továreň je zasadená v horách Álp, z čoho vyplýva citlivosť a ohľaduplnosť, s akou sa správajú voči životnému prostrediu.

Neskôr sme absolvovali školenia, v rámci ktorých nám vysvetlila a názorne ukázala mechanizmy stoličiek, ktoré podporujú ergonomické sedenie. Tiež nás naučila zopár trikov, ako zistíme, či sme stoličku správne nastavili.

Vďaka tomu Vám môžeme poskytovať ešte kvalitnejšie informácie o jednotlivých stoličkách a Vy budete naplno využívať možnosti, ktoré poskytujú.

Touto cestou ešte raz ďakujeme p. Zsuzsanne Varga, za čas, ktorý nám venovala a podnetné informácie a znalosti, o ktoré sa s nami podelila.

SK EN CZ HOSU na facebooku HOSU na google plus HOSU na LinkedIn HOSU na Vimeo
©2014 hosu.sk, Všetky práva vyhradené!